http://www.republika.pl/amiga_emulation_in_pc/ - deathmieszko, gonzolinux, news, nowości, amiga, download, kickstart, workbench, winuae, deluxepaint, amigaos, linki, artykuły, deathbase, roms, retro, xdms, arts, contact, kontakt, links, pliki, games, gry, stare, old, modules, scena, 7-zip, xmplay
UP

!!! NIE PONOSZĘ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE STRATY PONIESIONE Z POWODU ZASTOSOWANIA SIĘ DO ZAMIESZCZONYCH TUTAJ ARTYKUŁÓW I/LUB Z UŻYWANIA PROGRAMÓW ŚCIĄGNIĘTYCH Z TEJ STRONY!!!NEWS

ARTS
DOWNLOAD
LINKS

CONTACT


HOME

Ostatnia aktualizacja strony: 10.08.2004
Ostatnie wiadomości: 30.06.2004


Witam na mojej skromnej stronce internetowej. Jest ona w całości poświęcona emulacji wspaniałego niegdyś komputera. Mowa tutaj oczywiście o klasycznej Amidze. A to wszystko na naszym wstrętnym i bezdusznym blaszaku.


W dziale tym pojawiają się od czasu do czasu informacje o tym co nowego dzieje się na stronie, którą właśnie przeglądasz. Z reguły staram się wrzucić coś nowego przynajmniej raz w miesiącu, nie obejmuje to rzecz jasna poprawek i aktualizacji w artykułach. Te mogą pojawiać się nawet codziennie o czym informuje was ostatnia aktualizacja strony w prawym górnym rogu na tej podstronie.


Tutaj znajdziesz wiele artykułów zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych. W szczególności polecam artykuł omawiający konfigurację emulatora WinUAE. Zapewne zauważysz, iż swoje artykuły opatrzam numerem wersji, ponieważ aktualizuję je i poprawiam właściwie z dnia na dzień. Dlatego warto do nich wracać co jakiś czas aby dowiedzieć się czegoś nowego.


Tutaj umieszczam różne przydatne rzeczy umilające bądź ułatwiające emulację Amigi. Oprócz tego znajdziesz jeszcze tu moje programiki napisane w TMT Pascalu, które nie są bezpośrednio związane z Amigą, ale mogą się przydać.


Z kolei na tej podstronie umieszczam linki wraz z krótkim opisem do wybranych stron lub serwisów o tematyce pokrewnej.


Umożliwia kontakt e-mailowy z autorem tej stronki czyli ze mną. Od razu uprzedzam, że nie mam zbyt wiele czasu, więc proszę mnie nie zasypywać pytaniami dotyczącymi problemów z emulacją Amigi. Do tego służy forum w odpowiednich serwisach - zerknij tu aby dowiedzieć się o tym więcej.